KONST / Litografier / Färglitografi 7884204
*
nr 788 4204
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Blidösund, 188/450, motivets mått: 40x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:29:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 23:06:15
1
Vinnande bud
29/10 12:36:28
2
700 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö blidösund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv vatten vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholm waxholmsbåt waxholmsbåtar
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 788 4204
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Blidösund, 188/450, motivets mått: 40x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 23:06:15 | 1 | Vinnande bud |
| 29/10 12:36:28 | 2 | 700 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö blidösund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv vatten vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholm waxholmsbåt waxholmsbåtar
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



